با ما در ارتباط باش

بوکان- خ شهدا خ حاج ابوبکر آقا

0444-6253660

saadon.kh@gmail.com

سوالات متداول

بعد از اینکه محصول خود را انتخاب کردید در قسمت تسویه حساب شما به یک درگاه پرداخت متصل می‌شوید و می‌توانید خرید خود را تکمیل نمایید

زمانی که خرید خود را تکمیل کردید و وجه شما پرداخت شد بسته شما از طریق پست یا تیپاکس به آدرس درج شده شما ارسال خواهد شد

بسته بندی شما با توجه به اهمیت محصول از لحاظ شکستنی بودن به دو حالت ارسال می‌شود. بسته های سفارشات محصولات زنبورعسل که در ظرف های شکستنی بسته بندی شده است در بسته بندی های محکم تری قرار داده می‌شود. سایر بسته های کم خطر از نظر شکستگی (لوازم زنبورداری و سایر بسته ها) هم با توجه به اینکه می‌توانند هزینه بسته بندی اضافه ای برای مصرف کننده داشته باشند در کارتن های پستی ارسال خواهد شد.

خیر، به دلیل ماهیت کاری فروشگاه امکان خرید حضوری  وجود ندارد

هنوز خدمات پرداخت در محل توسط فروشگاه ارائه نمی‌شود و امید آن می‌رود که در آینده‌ای نزدیک این امکان نیز به روشهای پرداخت فروشگاه درکنار درگاه پرداخت اضافه خواهد شد.

در صورتی که کالای شما  تمام مراحل پرداخت را گذرانده باشد و هزینه خرید را پرداخت کرده باشید بعد از آن تنها در حالتی می‌توانید درخواست کالای خود را لغو کنید و هزینه به شما عودت داده شود که کالای شما از سمت فروشگاه بسته بندی نشده باشد. و برای آگاهی از اینکه آیا کالای شما مرحله بسته بندی را گذرانده است یا خیر می‌توانید با شماره 6253660-0444 (شماره تلفن فروشگاه اینترنتی من زنبورعسلم – I’m Honeybee) تماس حاصل فرمایید.

درضمن با توجه به اینکه تمام محصولات از سمت فروشگاه بصورت تخصصی بسته بندی و آماده ارسال می‌شوند فروشگاه اینترنتی من زنبورعسلم – I’m Honeybee